Materac flamenco – co przygotowała firma Hilding?

Materac flamenco - co przygotowała firma Hilding?

Wielokieszeniowy materac Flamenco firmy Hilding to materac, który wykorzystuje trzy ważne składniki, aby spełnić oczekiwania klientów. Wkładki sprężynowe Multipocket zapewniają doskonałe wsparcie dla całego ciała. Każda sprężyna jest zamknięta w oddzielnym worku, więc osobno reagują na ciśnienie.

Multipocket, a profilowanie

Na pierwszy rzut oka wkład Multipocket nie różni się niczym od standardowej sprężyny kieszonkowej. Jednak ze względu na zastosowanie sprężyn o mniejszej średnicy liczba sprężyn może być podwojona, co oznacza, że ​​rozkład ciężaru został podwojony. Hilding flamenco to przede wszystkim sprawdzona jakość.

Hilding flamenco wyróżnia się siedmioma strefami. Wpływają na to sprężyny wyróżniające się zróżnicowaną twardością. We właściwy sposób podpierają zarówno głowę, jak i pas oraz nogi i biodra. Dzięki temu nasze ciało posiada właściwą pozycję w czasie snu. Lekarze informują, że jest to niezwykle istotne.

Struktura pianki

Jedna strona materaca posiada specjalnie ukształtowaną piankę lateksową. Ta strona jest nieco twardsza niż druga strona i może zapewnić wystarczający komfort snu osobom o większej masie ciała lub preferującym twardsze powierzchnie. W taki oto sposób wyróżnia się Hilding flamenco.

Druga strona wyróżnia się tak zwaną pianką wysokoelastyczną. Jest ona zdecydowanie bardziej delikatniejsze od poprzedniej. Z kolei ta powierzchnia jest wygodniejsza dla lżejszych osób lub tych lubiących miękkie  powierzchnie do spania.

Pokrowce – który lepszy?

Tencel to przede wszystkim przeciwalergiczny pokrowiec. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego i naturalnego włókna wiskozowego posiada doskonałą trwałość i wytrzymałość. Skutkuje to między tym, że zostaje pochłaniany pot i dzięki temu okazuje się być lepsza kontrola występującej wilgotności materaca.

Funkcja ta połączona jest z zastosowaniem pasów wentylacyjnych 3D, które zapobiegają podrażnieniu skóry, a co najważniejsze, mogą hamować rozwój bakterii. W związku z czym jest idealny zarówno dla alergików jak i osób, które w czasie snu dużo się pocą. Tencel wyposażony został w zamek. Dzięki temu bez najmniejszego problemu można go zdjąć z naszego materaca i wyprać. Można śmiało stwierdzić, że Hilding flamenco opłaca się zakupić.

Pokrowiec Velvet jest przede wszystkim delikatny w dotyku. Dodatkowo posiada sprawdzoną technologię wykorzystującą naturalne probiotyki. Można go zdejmować oraz prać w razie konieczności. Faktem jest, że wiele osób marzy właśnie o takiej odsłonie pokrowców przeznaczonych na przedstawiane materace Hilding flamenco.

 

Może spodobać Ci się również:

yJl7OB3sSpOdEIpHhZhd DSC 1929 1.jpgixlibrb 1.2.1q80fmjpgcropentropycstinysrgbw1080fitmaxixideyJhcHBfaWQiOjE0MDU1N30

Hałas przemysłowy – gdzie występuje? Jak się przed nim ustrzec?

1 września 2023

Hałas przemysłowy znacznie różni się od tego, który słyszymy w życiu codziennym. Warto dodać, że z tego typu hałasem mamy do czynienia najczęściej w miejscu pracy. Czym jest dokładnie hałas…

Czytaj więcej

Biznes

Lifestyle

Porady