Sztuczne rzęsy jakie wybrać? Dlaczego odpowiedni wybór rzęs ma ogromne znaczenie?

photo 1502867943225 29b5bed3fd86cropentropycstinysrgbfitmaxfmjpgixidMnwxNDA1NTd8MHwxfHNlYXJjaHw4OXx8bWFrZXVwfGVufDF8MHx8fDE2MTgzMDAyMTAixlibrb 1.2.1q80w1080

Sztuczne rzęsy to element makijażu, na który decyduje się coraz więcej kobiet. Obecnie można znaleźć wiele ofert, jeżeli chodzi o wybór sztucznych rzęs. Co więcej, takie rzęsy można kupić samodzielnie lub udać się w celu aplikacji do kosmetyczki. Jakie rzęsy warto wybrać i jakie czynniki wpływają na ich trwałość?

Sztuczne rzęsy – jakie są najlepsze?

Dopasowanie rzęs do konkretnej osoby wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy. Nie każdy model rzęs będzie pasował do każdej twarzy. Co więcej, ogromne znaczenie ma tutaj wielkość oczu, gdyż jest to jeden z elementów, który zadecyduje o efekcie końcowym.

Poza tym bardzo ważne jest też to, czego dokładnie oczekujemy. Sztuczne rzęsy naturalny efekt to bardzo ważna kwestia, jeżeli chodzi o efekt końcowy. Aplikacja rzęs powinna być wykonana w sposób dokładny, aby wyglądały one naturalnie.

Niestety nieodpowiedni wybór może spowodować, że rzęsy będą zbyt duże, co niekorzystnie wpłynie na wygląd. Podczas dobierania rzęs najważniejsza jest nie tylko ich wielkość, ale również to, żeby pasowały one zarówno do oczu, jak i całej twarzy.

Aplikacja rzęs po raz pierwszy

Jeżeli nigdy wcześniej nie miałyśmy do czynienia ze sztucznymi rzęsami, powinniśmy na początek wybrać rzęsy na pasku, ponieważ wtedy aplikacja jest znacznie łatwiejsza. Ponadto należy postępować zgodnie z instrukcją, gdyż wpływa to bezpośrednio na zaaplikowane już rzęsy. Doczepiane rzęsy wzbogacają każdy makijaż, a więc mogą być one stosowane okazjonalnie lub noszone, na co dzień.

W sprzedaży można znaleźć także kępki rzęs, które też świetnie spełniają swoją funkcję, jednak tu również trzeba pamiętać, aby były one idealnie dopasowane. Pierwsza aplikacja zawsze wymaga więcej czasu i uwagi, ponieważ jest to moment nauki.  Jeśli nie chcemy samodzielnie aplikować rzęs, można skorzystać z usług kosmetyczki.

Profesjonalny wybór oraz aplikacja jest w tym przypadku świetnym rozwiązaniem. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby samodzielnie nauczyć się przyklejać rzęsy. Dzięki temu oszczędzimy pieniądze i zrobimy to w dogodnym dla nas momencie.

Co wpływa na trwałość rzęs?

Aby rzęsy były trwałe, należy stosować się do kilku zaleceń, które dotyczą także samej aplikacji. Prawidłowe przyklejenie rzęs to ważna kwestia, jeśli zależy nam na trwałości. Ważny jest też czas po aplikacji, kiedy trzeba uważać, żeby nie uszkodzić nowych rzęs.

Trwałość rzęs zależy także od ich jakości. Wybierając więc taki produkt należy sprawdzić, jakie rzęsy są najlepsze. Niekiedy najtańsze produkty mogą okazać się niezbyt dobre nie tylko ze względu na trwałość, ale także nienaturalny wygląd.

Może spodobać Ci się również:

unnamed file 2

Co to jest fotoodmładzanie twarzy i czy warto?

1 listopada 2021

Chociaż czasu nie da się zatrzymać, to można nieco opóźnić proces starzenia się skóry. Medycyna estetyczna oferuje bardzo wiele skutecznych i mało inwazyjnych zabiegów na twarz i ciało, które pomogą…

Czytaj więcej